PROTOKÓŁ Z KONKURSU POWIATOWEGO TPD
„NAJPIĘKNIEJSZY KOSZYK, PISANKA I KARTKA WIELKANOCNA”
- Wielkanocna
Kategoria kl. I-III
- I miejsce –Tomasz Wasilewski SP 3 Słupsk
- II miejsce – Wiktoria Arciszewska- SP 3 Słupsk
- II miejsce – Dominika Lubiewska – SP Konarzyny
- II miejsce – Kamila Majer – ZSP Konarzyny
- III miejsce – Kornelia Jaworska SP 3 Słupsk
- III miejsce – Nikola Kujawska – oddz.przedszk. Konarzyny
Kategoria kl. IV- VI
- I miejsce – Daria Kupisińska – SP Sycewice
- II miejsce – Patryk Rachwalski – SP Sycewice
- III miejsce – Marcin Jankowski – SP Konarzyny
- III miejsce – Martyna Wirkus – SP Konarzyny
Gimnazjum
- I miejsce – Ewelina Gros – Gimnazjum w Sycewicach
- I miejsce - Ewa Gros – Gimnazjum w Sycewicach
- II miejsce – Marzena Rosiak – Gimnazjum w Sycewicach
Dorośli
- I miejsce – Beata Opalczewska – SP Wrzeście
- II miejsce – Marcin Bielański – SP Wrzeście
II. Koszyk
Kategoria kl. I-III
- I miejsce – Wiktoria Wlazło – SP Wrzeście
- II miejsce Joanna Tokarska – SP Sycewice
- II miejsce – Kamila Drobińska – ZSP Konarzyny
- II miejsce – Świetlica Szkolna Konarzyny
- III miejsce – Kl. „O”, 3,4 i 5 - cio - latki z Przedszkola w Konarzynach
Kategoria kl. IV- VI
- I miejsce – Małgorzata Parnicka – SP Sycewice
- II miejsce – Barbara Czerwonka – SP Sycewice
- III miejsce – Magdalena Weiwer – SP Sycewice
- III miejsce – Aneta Szulc – ZSP Konarzyny
Gimnazjum
I miejsce – Paulina Binensztok – Gimnazjum Sycewice
Dorośli
I miejsce – TPD Siemianice
III. Pisanki
Kategoria kl. I-III
- I miejsce – Mateusz Korczyński – SP 3 Słupsk
- II miejsce – Jagoda Jabłońska – SP 3 Słupsk
- III miejsce – Nikola Kujawska – Oddz. przedszk. Konarzyny
- Wyróżnienie – Klaudia Pompała – TPD Konarzyny
Kategoria IV- VI
- I miejsce – Daria Szewczyk – SP Słupsk
- II miejsce – Jakub Kuśmierczyk – SP Słupsk
- III miejsce – Świetlica Wiejska w Siemianicach
Gimnazjum
- I miejsce – Marzena Rosiak – Gimnazjum Sycewice
Dorośli
- I miejsce – Świetlica Wiejska w Siemianicach
- II miejsce - Bożena Iwańska SP Wrzeście
Pozostałe prace również były piękne, ale posiadały zbyt dużo elementów sztucznych, mało technik zdobienia jajek, niezgodne z tematem.
Komisja:
- Janina Nowosielska
- Małgorzata Malczewska – Lipka
- Teresa Rugała
Powered by Phoca Gallery