Zbigniew Kamiński |
dyrektor, wychowawca świetlicy |
Gonera Danuta |
wicedyrektor, integracja sensoryczna
|
Dominika Dadan-Rzeszutek
|
język polski, terapia, logopeda, wychowawca kl. 7
|
Małgorzata Brejt Banaszak
|
biologia chemia, przyroda |
Łukasz Cysewski
|
informatyka, muzyka, technika |
Anna Derezulko |
edukacja wczesnoszkolna klasa 3, nauczyciel wspomagający, rewalidacja
|
Emanuela Dybaś |
język niemiecki
|
Grażyna Gazicka
|
integracja sensoryczna
|
Agnieszka Hinc |
doradztwo zawodowe, pedagog
|
Bożena Iwańska |
język kaszubski, pedagog, bibliotekarz
|
Katarzyna Laszczyk |
wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy |
Aleksandra Kapusz |
integracja sensoryczna
|
Alicja Kawka |
język angielski |
Kamila Milewska
|
fizyka, matematyka, wychowawca kl. 6
|
Edyta Mirańska |
integracja sensoryczna |
Sylwia Nowakowska |
historia, WOS, EDB, regionalizm, wychowanie do życia w rodzinie, język kaszubski
|
Andrzej Osowski |
religia
|
Paulina Piekarska |
wychowanie fizyczne klasy 4 - 8, integracja sensoryczna, wychowawca kl. 7
|
Iwona Rogozińska |
plastyka, edukacja wczesnoszkolna 3 a
|
Daria Sawka |
edukacja wczesnoszkolna klasa 2 a
|
Anna Łyczek |
edukacja wczesnoszkolna klasa 3 b
|
Ewelina Rawska |
wychowanie fizyczne klasy, wychowawca świetlicy, gimnastyka korekcyjna - zwolnienie długoterminowe
|
Lucyna Staszak |
język polski, wychowawca kl. 8
|
Marta Murawiejko |
geografia, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 5
|
Liliana Górecka |
matematyka, świetlica, wychowawca, urlop macierzyński
|
Beata Wawrzyniak |
logopeda, rewalidacja
|
Małgorzata Zagdan - Dymek |
nauczyciel wspomagający, rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju
|
Aneta Zadka |
nauczyciel wspomagający, rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju
|
Jolanta Kamińska |
terapia, biofeedback, logopeda
|
Monika Kołtuniak
|
nauczyciel wspomagający, rewalidacja
|
Martyna Walaszczyk
|
język niemiecki, wychowawca kl. 4
|
Agnieszka Ornowska |
pedagog, wychowawca świetlicy, edukacjs wczesnoszkolna klasa 1 b
|
Agnieszka Chmiel |
nauczyciel oddziału przedszkolnego
|
Alicja Kawka
|
nauczyciel punktu przedszkolnego - zwolnienie długoterminowe
|
Barbara Środa
|
nauczyciel punktu przedszkolnego, plastyka, religia
|
Aleksandra Węcławik
|
nauczyciel oddziału przedszkolnego
|
Administracja i obsługa |
Izabela Lemańska |
sekretarz szkoły |
Joanna Majewska |
starszy referent
|
Beata Tęcza |
sekretarka |
Anna Dudek |
pomoc nauczyciela |
Aleksandra Adamiak |
pomoc nauczyciela |
Agnieszka Miłek |
pomoc nauczyciela |
Anna Wolska |
pomoc nauczyciela |
Justyna Łyczek
|
pomoc nauczyciela - zwolnienie długoterminowe
|
Anna Kickmunter
|
masażysta, opiekun dzieci
|
Krystyna Trebik |
sprzataczka |
Leszek Rugała |
woźny, konserwator |
Żaneta Małek
|
pracownik gospodarczy |
Zofia Rugała
|
sprzątaczka |
Joanna Winiarczyk |
pomoc kuchenna
|